photo1.png
photo2.png
photo3.png

 

przedszkole czernichow jpg

 SZANOWNI RODZICE !

Podajemy nr konta na który można

dokonać przelewu bankowego

za korzystanie z usług przedszkola:

64 859100070060043004620013

 

DANE DO PRZELEWU

NA RADĘ RODZICÓW:

 Ryszka Beata

 Nr konta:

85 8591 0007 0061 0438 8675 0001

 Tytuł: Imię i nazwisko dziecka, grupa

adres e mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

  

Dzisiejszych odsłon1089
Ilość wszystkich odsłon84942

 

tło z uroczych dzieci bawiące się w parku 23 2147573514

W dniach 29.08.2018r.-31.09.2018r. w naszym przedszkolu odbyły się dni adaptacyjne dla nowoprzyjętych dzieci, podczas których przyszłe przedszkolaki miały okazję wzajemnie poznać się z innymi dziećmi, nauczycielkami, pozostałym personelem. W ciągu tych dni dzieci wraz ze swoimi rodzicami/opiekunami mogły poznawać pomieszczenia przedszkolne, wyposażenie sali. Wspólne zabawy dowolne z dziećmi oraz zabawy zorganizowane miały na celu ułatwić proces adaptacji dzieci do przedszkola.

Debiut w przedszkolu to niełatwa sprawa! Malucha czekają poważne zmiany w życiu. Ale to co nowe, wcale nie musi być złe. Do trudnych sytuacji trzeba po prostu dziecko i siebie przygotować, dlatego też bardzo dziękujemy rodzicom i przedszkolakom za przybycie i za wspólne spędzenie czasu w tych dniach. Życzymy, aby ten pierwszy krok do samodzielności łączyły się z miłymi przeżyciami.

FOTOGALERIA

Wycieczka do Zoo 2018!

W przedostatnim dniu dyżuru wybraliśmy się do krakowskiego Zoo. Wpasowaliśmy się w "okienko pogodowe" i po śniadaniu pojechaliśmy do Krakowa.  Oglądaliśmy piękne egzotyczne ptaki, wspaniałe małe i duże drapieżniki, dostojne żyrafy, zebry, tapiry i wiele innych zwierząt. Jednak największym powodzeniem cieszyły się foki, pingwiny i oczywiście słonie. Zwiedzaliśmy ogród zoologiczny trzy godziny zagryzając paluszki, drożdżówki i banany. W końcu taka wyprawa wymaga dodatkowego "wzmocnienia"!!!

Kolejna bardzo udana atrakcja!....i w ogóle nie byliśmy zmęczeni!!!

tło szablon z dzikimi zwierzętami w parku 1308 6270

FOTOGALERIA

Wycieczka do Pizzerii w Czernichowiepizza na pojedyncze białym tle 1147 165

Jedną z atrakcji wakacyjnego dyżuru była wycieczka do pizzerii w Czernichowie!

Pani Grażynka , właścicielka pizzerii poczęstowała nas pyszną pizzą, a Panowie, Konrad i Piotr, kucharze tutejszej pizzerii opowiedzieli o tym, w jaki sposób przygotowuje się to pyszne danie. Pokazali nam najważniejsze składniki. Największym zaskoczeniem było wąchanie drożdży. Jak to jest? Taka pachnąca pizza, a takie "dziwnie  pachnące" drożdże i na dodatek niezbędne w cieście. Podczas delektowania się przysmakiem oglądaliśmy film na dużym ekranie i czuliśmy się  prawie jak w kinie... To była fajna atrakcja!!!

FOTOGALERIA

Wakacyjny dyżur  2018!

       W okresie od 1 do 13 lipca w naszym przedszkolu odbywał się wakacyjny dyżur dla  dzieci  z przedszkoli  na terenie Gminy Czernichów. Przedszkolaki  nasze gościły dzieci z Wołowic, Rusocic, Kłokoczyna  oraz z Przegini Duchownej. Nasi  Goście  mieli możliwość poznać nowych kolegów i zawrzeć nowe znajomości, a może nawet przyjaźnie..? Czas szybko zleciał na zabawach oraz różnych atrakcjach. Mamy nadzieję, że koledzy z innych przedszkoli miło spędzili u nas czas. Życzymy wszystkim udanych wakacji.

       Do zobaczenia za rok!!!

szczęśliwi dzieci bawić się w boisku 1308 5913

FOTOGALERIA

Pożegnanie ks. Proboszcza!

       W dniu 27 czerwca 2018 r. delegacja dzieci wraz z opiekunami i dyr. Elżbietą Galos uczestniczyła w pożegnalnej Mszy Św. w Kościele Parafialnym. Przedszkolaki w krakowskich strojach pożegnały ks. Proboszcza Wiesława Grzechynię słowami wiersza oraz wręczyły kwiaty i pamiątkowego misia.

           Pani dyrektor dziękując ks. Proboszczowi za wieloletnią posługę i współpracę z przedszkolną rodziną powiedziała, że  "... nie ma piękniejszego podziękowania jak uśmiech dzieci, Ich szczęście i radość...., a takie były dzieci w obecności ks. Proboszcza. "

          Za wszystko bardzo dziękujemy i  życzymy księdzu Proboszczowi dużo zdrowia i wielu łask Bożych w dalszej pracy duszpasterskiej!!!

FOTOGALERIA

 

W czerwcu zakończyła się realizacja programu matematycznego

„Matematyka jest wszędzie”.

Zapraszamy do „Galerii Fotograficznej” i zakładki „Projekty”.

MAT

FOTOGALERIA

piłki nożnej piłka blisko fachowego słupka bramki 23 2147820706

 

Przedszkolaki kibicami!

Mundialowe szaleństwo opanowało praktycznie wszystkich, nawet najmłodszych, dlatego też 20 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy dzień kibica.

Tego dnia dzieci ubrane były w biało-czerwone barwy i miały za sobą różne kibicowskie gadżety-flagi, szaliki, czapki. Wszystkim udzielił się piłkarski nastrój.

Radości było dużo, a my w ten sposób pokazaliśmy, jak można mądrze i kulturalnie kibicować.

 

Wszystkim życzymy radosnego i mądrego kibicowania, a piłkarzom ogromnego sukcesu!!! 

FOTOGALERIA

 

graduation tle absolwentow sylwetk 23 2147632028

 

Pożegnanie  Starszaków  2018 !

               W dniu  15 czerwca  w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkolaków z grupy Starszej. Starszaki  słowami wierszy i piosenek podziękowały  nauczycielom, pracownikom przedszkola oraz Pani Dyrektor za wszelką  pomoc i opiekę, którą były otoczone przez wszystkie lata pobytu w przedszkolu. Koledzy i koleżanki z grupy Średniej i Młodszej przedstawiając program artystyczny również pożegnały swoich starszych kolegów. Uroczystość była pełna wzruszeń i łez.

             Pani Dyrektor życzyła dzieciom i Rodzicom wspaniałych wakacji oraz wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

FOTOGALERIA

 

dzieci bawiące się na łące 1308 261

Akcja "Małopolska na rowery - 100% emocji" 2018!

             W ramach kampanii "Małopolska na rowery - 100% emocji"  nasze przedszkole  wzięło udział w akcji zbierania używanych rowerów dla dzieci i wychowanków domów dziecka oraz Stowarzyszenia "Siemacha". Przedszkole nasze przyczyniło się do sukcesu  kampanii  społeczno-promocyjnej zorganizowanej  przez  Województwo  Małopolskie pod patronatem Marszałka Jacka Krupy, o czym dowiedzieliśmy się po otrzymaniu podziękowania od Pana Marszałka.

            Zebraliśmy aż dziewięć rowerków!!! Pragniemy gorąco podziękować rodzicom za zaangażowanie się w tę akcję i okazane SERCE!!!

FOTOGALERIA

Parafiada  2018!

    W dniu  10 czerwca przedszkolaki wystąpiły z programem artystycznym na corocznej Parafiadzie organizowanej przez proboszcza Parafii Czernichów ks. Wiesława Grzechynię.

    Wszystkie grupy przedstawiły piosenki dla Mam i Tatusiów oraz tańce: Krakowiaka, "Taniec Kwiatów" do muzyki Piotra Czajkowskiego oraz taniec Jagódki.  Pomimo dużego upału dzieci dzielnie zaprezentowały swoje wokalne i taneczne umiejętności. Mamy nadzieję, że nasz występ dostarczył widowni wiele miłych wrażeń!!!

FOTOGALERIA