photo1.png
photo2.png
photo3.png

 

przedszkole czernichow jpg

 SZANOWNI RODZICE !

Podajemy nr konta na który można

dokonać przelewu bankowego

za korzystanie z usług przedszkola:

64 859100070060043004620013

 

DANE DO PRZELEWU

NA RADĘ RODZICÓW:

 Ryszka Beata

 Nr konta:

85 8591 0007 0061 0438 8675 0001

 Tytuł: Imię i nazwisko dziecka, grupa

adres e mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

  

Dzisiejszych odsłon425
Ilość wszystkich odsłon16419

piłki nożnej piłka blisko fachowego słupka bramki 23 2147820706

 

Przedszkolaki kibicami!

Mundialowe szaleństwo opanowało praktycznie wszystkich, nawet najmłodszych, dlatego też 20 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy dzień kibica.

Tego dnia dzieci ubrane były w biało-czerwone barwy i miały za sobą różne kibicowskie gadżety-flagi, szaliki, czapki. Wszystkim udzielił się piłkarski nastrój.

Radości było dużo, a my w ten sposób pokazaliśmy, jak można mądrze i kulturalnie kibicować.

 

Wszystkim życzymy radosnego i mądrego kibicowania, a piłkarzom ogromnego sukcesu!!! 

FOTOGALERIA

 

graduation tle absolwentow sylwetk 23 2147632028

 

Pożegnanie  Starszaków  2018 !

               W dniu  15 czerwca  w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkolaków z grupy Starszej. Starszaki  słowami wierszy i piosenek podziękowały  nauczycielom, pracownikom przedszkola oraz Pani Dyrektor za wszelką  pomoc i opiekę, którą były otoczone przez wszystkie lata pobytu w przedszkolu. Koledzy i koleżanki z grupy Średniej i Młodszej przedstawiając program artystyczny również pożegnały swoich starszych kolegów. Uroczystość była pełna wzruszeń i łez.

             Pani Dyrektor życzyła dzieciom i Rodzicom wspaniałych wakacji oraz wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

FOTOGALERIA

 

dzieci bawiące się na łące 1308 261

Akcja "Małopolska na rowery - 100% emocji" 2018!

             W ramach kampanii "Małopolska na rowery - 100% emocji"  nasze przedszkole  wzięło udział w akcji zbierania używanych rowerów dla dzieci i wychowanków domów dziecka oraz Stowarzyszenia "Siemacha". Przedszkole nasze przyczyniło się do sukcesu  kampanii  społeczno-promocyjnej zorganizowanej  przez  Województwo  Małopolskie pod patronatem Marszałka Jacka Krupy, o czym dowiedzieliśmy się po otrzymaniu podziękowania od Pana Marszałka.

            Zebraliśmy aż dziewięć rowerków!!! Pragniemy gorąco podziękować rodzicom za zaangażowanie się w tę akcję i okazane SERCE!!!

FOTOGALERIA

Parafiada  2018!

    W dniu  10 czerwca przedszkolaki wystąpiły z programem artystycznym na corocznej Parafiadzie organizowanej przez proboszcza Parafii Czernichów ks. Wiesława Grzechynię.

    Wszystkie grupy przedstawiły piosenki dla Mam i Tatusiów oraz tańce: Krakowiaka, "Taniec Kwiatów" do muzyki Piotra Czajkowskiego oraz taniec Jagódki.  Pomimo dużego upału dzieci dzielnie zaprezentowały swoje wokalne i taneczne umiejętności. Mamy nadzieję, że nasz występ dostarczył widowni wiele miłych wrażeń!!!

FOTOGALERIA

 Dzień Dziecka  w "Wioskach Świata"

      W  dniu  4 czerwca z okazji Dnia Dziecka , przedszkolaki wybrały się "zwiedzać  Świat".  Dzieci uczestniczyły w wycieczce do  Parku Edukacji Globalnej w Krakowie. W  krótkim czasie miały okazję przemierzyć prawie całą kulę Ziemską  i poznać  życie ludzi na różnych kontynentach.   

       Poznały domy i tryb życia mieszkańców Afryki, Papui, Mongolii, obu Ameryk, Australii oraz Arktyki.  Dodatkową atrakcją były warsztaty zorganizowane dla każdej grupy wiekowej w " innej części Świata".  Dzieci  nie dość, że miały wspaniałą zabawę to dodatkowo poszerzyły swoją wiedzę o życiu  kolegów z innych dalekich krajów. 

      Wycieczka nam się udała!!!

wioski swiata park edukacji globalnej 105 1 1396867560

FOTOGALERIA

 

kolorowych balonow wiązki biały tło 1284 5013

Dzień Dziecka w Przedszkolu! 

    W dniu 1 czerwca 2018 r. obchodziliśmy dla nas bardzo ważne święto - Międzynarodowy  Dzień Dziecka. Impreza miała miejsce w ogrodzie przedszkolnym i zaczęła się wcześnie rano ze względu na upały towarzyszące nam od kilku dni. Przedszkolaki bawiły się przy muzyce, w różnych miejscach ogrodu odbywały się konkurencje sportowe jak: bieg z piłeczką na łyżce, rzucanie piłkami do kosza czy przeciąganie liny.Przedszkolaki otrzymały także słodki poczęstunek. Przez cały czas towarzyszyła nam muzyka, kolorowe wstążki i balony.

Dzień Dziecka był bardzo udany!!!

FOTOGALERIA

 

Spotkanie z niedźwiedziem  brunatnym!

          W dniu  31 maja 2018 r. odwiedziła nas Pani Marta Pietrusiak , tym razem  z opowieścią o niedźwiedziu brunatnym zamieszkującym w Polsce.

        Pani Marta  wykorzystując film oraz szereg przyniesionych pomocy dydaktycznych,  opowiedziała o trybie życia niedźwiedzi , pożywieniu oraz o miejscach jego występowania.  Zwróciła naszą uwagę na bardzo ważny aspekt zagrażający życiu tych pięknych zwierząt. Otóż przypomniała nam, że jest to dzikie zwierzę i tak powinno być traktowane. Tymczasem turyści pozostawiają na szlakach turystycznych pożywienie i powodują tym, że zwierzęta te uzależniają się od ludzkiego pokarmu i nie chcą polować, co doprowadza często do przymusowych odstrzałów tych zwierząt.

        Pani Marta przypomniała nam też o doborze odpowiedniego ekwipunku oraz zasadach bezpieczeństwa, którymi powinniśmy się kierować wyruszając na szlaki górskie. Przedszkolaki  z zaciekawieniem  chłonęły  ciekawe informacje, zadając również nurtujące Je pytania.  Dziękujemy za bardzo ciekawe spotkanie i zapraszamy ponownie do naszego przedszkola!!!

FOTOGALERIA

ręcznie rysowane leśnych zwierząt kolekcja 23 2147542910

CCI24052018

 

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż nasz 3-osobowy Zespół z gr. średniej

 za swój artystyczny występ z piosenką "Moja Planeta" 

otrzymał III miejsce w VI Edycji Konkursu Piosenki Przedszkolnej

"Śpiewające Przedszkolaki"

 

Serdecznie gratulujemy !!!

20180524 090125 001

VI Edycja Konkursu Piosenki Przedszkolnej "Śpiewające Przedszkolaki"

Czytaj więcej