photo1.png
photo2.png
photo3.png

 

przedszkole czernichow jpg

 SZANOWNI RODZICE !

Podajemy nr konta na który można

dokonać przelewu bankowego

za korzystanie z usług przedszkola:

64 859100070060043004620013

 

DANE DO PRZELEWU

NA RADĘ RODZICÓW:

 Ryszka Beata

 Nr konta:

85 8591 0007 0061 0438 8675 0001

 Tytuł: Imię i nazwisko dziecka, grupa

adres e mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

  

Dzisiejszych odsłon83
Ilość wszystkich odsłon236933

Warsztaty Ekologiczne

 

Warsztaty  Ekologiczneochrona srodowiska

 W dniu 25 kwietnia 2019 r. gościliśmy Panią Martę Pietrusiak  z warsztatami ekologicznymi pt. "Recyklingowe wazoniki".  Pani Marta korzystając z bogatego zasobu pomocy dydaktycznych  przypomniała dzieciom co to znaczy być Ekologiem. Przypomniała nam w jaki sposób można przerobić własne śmieci  aby stały się dla nas pięknymi, użytecznymi przedmiotami.

   Pani Marta zwróciła uwagę również na potrzebę obserwacji przyrody, jej ochronę oraz zgodne współżycie człowieka z przyrodą . Spotkanie z Panią Martą pobudziło przedszkolaki do dzielenia się własnymi spostrzeżeniami oraz  do zadania wielu bardzo ważnych pytań o przyrodę. Następnie dzieci dokonały recyklingu tzn. zużyte szklane butelki zamieniły w piękne kolorowe wazoniki!

   Dziękujemy za bardzo ciekawe spotkanie.

FOTOGALERIA

 

Nasze Przedszkole jest czynne od godz. 7.00 do godz. 17.00. Przedszkole składa się z trzech oddziałów:

Grupa I - JAGÓDKI
Dzieci 3; 4 - letnie

Grupa II - ŻABKI
Dzieci 4;5 - letnie

Grupa III - BIEDRONKI
Dzieci 5; 6 - letnie

Zapraszamy