Spotkanie z Jakubem Szostakiem

Spotkanie z Mistrzem Polski i zdobywcą złotego medalu w konkurencji ENBU oraz Wicemistrzem Świata w konkurencji KATA w kategorii juniorzy w Karate Tradycyjnym czyli

...z JAKUBEM SZOSTAKIEM!!!

W dniu 4 czerwca odwiedził nas wspaniały młody sportowiec, karateka Jakub Szostak.

Przedszkolaki poznały podstawowe zasady treningu karate, kolejne stopnie, które można zdobyć w tej sztuce walki.  Zarówno chłopcy jak i dziewczynki aktywnie uczestniczyli w krótkim treningu oraz obserwowali pokaz karate.

Jednak najważniejszym przesłaniem młodego karateki było to, iż trening służy umiejętności obronienia się, nie atakowania oraz umiejętności okazania szacunku drugiemu człowiekowi!!!