photo1.png
photo2.png
photo3.png

 

przedszkole czernichow jpg

 SZANOWNI RODZICE !

Podajemy nr konta na który można

dokonać przelewu bankowego

za korzystanie z usług przedszkola:

64 859100070060043004620013

 

DANE DO PRZELEWU

NA RADĘ RODZICÓW:

 Ryszka Beata

 Nr konta:

85 8591 0007 0061 0438 8675 0001

 Tytuł: Imię i nazwisko dziecka, grupa

adres e mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

  

Dzisiejszych odsłon57
Ilość wszystkich odsłon229893

Pożegnanie Starszaków...

Pożegnanie  Starszaków

                W dniu 18 czerwca 2019 r. w przedszkolu naszym odbyło się Pożegnanie Starszaków.  Wszystkie dzieci   wraz z w Paniami oraz Rodzicami zgromadziły się w sali grupy Starszej. Uroczystość  rozpoczęły  Maluszki żegnając starszych kolegów wierszem i piosenką o długo wyczekiwanych wakacjach.

       Średniaki przypomniały odchodzącym Starszakom o " trzech czarodziejskich słowach - proszę, przepraszam, dziękuję...", którymi powinny kierować  się w swoim życiu i przyszłej szkolnej karierze. Starszaki  w galowej oprawie pożegnały swoich młodszych kolegów również wierszem i piosenkami.

       Pani dyrektor Elżbieta Galos  skierowała do odchodzących dzieci życzenia samych sukcesów  na drodze obowiązków szkolnych, spełnienia marzeń oraz wspaniałych bezpiecznych wakacji. Podziękowała też Rodzicom za współpracę i aktywny udział w życiu przedszkola.

      Ostatnim punktem uroczystości było wręczenie odchodzącym przedszkolakom pamiątkowych dyplomów i książek.

A zatem : Niech żyją  wakacje!!!

przedszkole ukończenia szkoły 3446 277

FOTOGALERIA

 

 

Nasze Przedszkole jest czynne od godz. 7.00 do godz. 17.00. Przedszkole składa się z trzech oddziałów:

Grupa I - JAGÓDKI
Dzieci 3; 4 - letnie

Grupa II - ŻABKI
Dzieci 4;5 - letnie

Grupa III - BIEDRONKI
Dzieci 5; 6 - letnie

Zapraszamy