Pożegnanie Starszaków...

Pożegnanie  Starszaków

W dniu 18 czerwca 2019 r. w przedszkolu naszym odbyło się Pożegnanie Starszaków.  Wszystkie dzieci   wraz z w Paniami oraz Rodzicami zgromadziły się w sali grupy Starszej. Uroczystość  rozpoczęły  Maluszki żegnając starszych kolegów wierszem i piosenką o długo wyczekiwanych wakacjach.

Średniaki przypomniały odchodzącym Starszakom o " trzech czarodziejskich słowach - proszę, przepraszam, dziękuję...", którymi powinny kierować  się w swoim życiu i przyszłej szkolnej karierze. Starszaki  w galowej oprawie pożegnały swoich młodszych kolegów również wierszem i piosenkami.

Pani dyrektor Elżbieta Galos  skierowała do odchodzących dzieci życzenia samych sukcesów  na drodze obowiązków szkolnych, spełnienia marzeń oraz wspaniałych bezpiecznych wakacji. Podziękowała też Rodzicom za współpracę i aktywny udział w życiu przedszkola.

Ostatnim punktem uroczystości było wręczenie odchodzącym przedszkolakom pamiątkowych dyplomów i książek.

A zatem : Niech żyją  wakacje!!!

przedszkole ukończenia szkoły 3446 277