photo2.png
photo1.png
photo3.png

 

przedszkole czernichow jpg

 SZANOWNI RODZICE !

Podajemy nr konta na który można

dokonać przelewu bankowego

za korzystanie z usług przedszkola:

64 859100070060043004620013

 

DANE DO PRZELEWU

NA RADĘ RODZICÓW:

 Ryszka Beata

 Nr konta:

85 8591 0007 0061 0438 8675 0001

 Tytuł: Imię i nazwisko dziecka, grupa

adres e mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

kaciklogo

Koronawirus - Procedury - Informacje

INTERNETOWE PRZEDSZKOLE

wrzesien

Dzisiejszych odsłon39
Ilość wszystkich odsłon316539

Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka 2019

Pasowanie na Przedszkolaka  2019!

      miss   W dniu 14 października w naszym przedszkolu odbyło się Pasowanie dzieci z grupy Młodszej  oraz nowych dzieci z grupy Średniaków i Starszaków na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się wspólną piosenką, a następnie Pani dyrektor Elżbieta Galos powitała zebrane Przedszkolaki oraz Ich Rodziców.

       Część artystyczna rozpoczęła się  występami Starszaków, które powitały nowych kolegów wierszami i piosenką. Następnie wystąpiły dzieci z grupy Średniej, a na końcu wspaniały występ z wierszem, piosenkami, przeplatanymi wspaniałymi tańcami zaprezentowały Maluszki.

         W kolejnym punkcie ceremonii odbyło się bardzo uroczyste pasowanie. Pani dyrektor w obecności Rodziców, wielką kredką dotykała ramienia każdego nowego Przedszkolaka, namaszczając Go tym samym na najprawdziwszego Przedszkolaka. Dzieci ślubowały być wspaniałymi, szczęśliwymi Przedszkolakami, a Rodzice ślubowali, iż będą wspierać swoje Pociechy otaczając Je opieką i miłością!!!

        Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz prezenty ufundowane przez Radę Rodziców. Przy tej okazji Pani Dyrektor złożyła nauczycielom i całemu personelowi przedszkola życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, życząc wszystkim dużo zdrowia i zapału do pracy.

    Pani dyrektor też życzymy dożo zdrowia i radości z wszystkich Przedszkolaków!!!

         Uroczystość zakończyła się pysznym poczęstunkiem, upieczonym przez Mamusie, które poświęciły wolny czas aby podarować dzieciakom pyszne ciasta i babeczki.

        Mamusiom bardzo dziękujemy!!!auto

 

FOTOGALERIA

 

Nasze Przedszkole jest czynne od godz. 7.00 do godz. 17.00. Przedszkole składa się z trzech oddziałów:

Grupa I - JAGÓDKI
Dzieci 3; 4 - letnie

Grupa II - ŻABKI
Dzieci 4;5 - letnie

Grupa III - BIEDRONKI
Dzieci 5; 6 - letnie

Zapraszamy