Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka 2019

Pasowanie na Przedszkolaka  2019!

miss   W dniu 14 października w naszym przedszkolu odbyło się Pasowanie dzieci z grupy Młodszej  oraz nowych dzieci z grupy Średniaków i Starszaków na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się wspólną piosenką, a następnie Pani dyrektor Elżbieta Galos powitała zebrane Przedszkolaki oraz Ich Rodziców.

Część artystyczna rozpoczęła się  występami Starszaków, które powitały nowych kolegów wierszami i piosenką. Następnie wystąpiły dzieci z grupy Średniej, a na końcu wspaniały występ z wierszem, piosenkami, przeplatanymi wspaniałymi tańcami zaprezentowały Maluszki.

W kolejnym punkcie ceremonii odbyło się bardzo uroczyste pasowanie. Pani dyrektor w obecności Rodziców, wielką kredką dotykała ramienia każdego nowego Przedszkolaka, namaszczając Go tym samym na najprawdziwszego Przedszkolaka. Dzieci ślubowały być wspaniałymi, szczęśliwymi Przedszkolakami, a Rodzice ślubowali, iż będą wspierać swoje Pociechy otaczając Je opieką i miłością!!!

Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz prezenty ufundowane przez Radę Rodziców. Przy tej okazji Pani Dyrektor złożyła nauczycielom i całemu personelowi przedszkola życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, życząc wszystkim dużo zdrowia i zapału do pracy.

Pani dyrektor też życzymy dożo zdrowia i radości z wszystkich Przedszkolaków!!!

Uroczystość zakończyła się pysznym poczęstunkiem, upieczonym przez Mamusie, które poświęciły wolny czas aby podarować dzieciakom pyszne ciasta i babeczki.

Mamusiom bardzo dziękujemy!!!auto