photo2.png
photo1.png
photo3.png

 

przedszkole czernichow jpg

 SZANOWNI RODZICE !

Podajemy nr konta na który można

dokonać przelewu bankowego

za korzystanie z usług przedszkola:

64 859100070060043004620013

 

DANE DO PRZELEWU

NA RADĘ RODZICÓW:

 Ryszka Beata

 Nr konta:

85 8591 0007 0061 0438 8675 0001

 Tytuł: Imię i nazwisko dziecka, grupa

adres e mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

kaciklogo

Koronawirus - Procedury - Informacje

INTERNETOWE PRZEDSZKOLE

wrzesien

Dzisiejszych odsłon36
Ilość wszystkich odsłon316536

"Starszaki przypominają, jak zachować się przy stole"

talerz

Dzieci w ramach realizowanego programu prozdrowotnego ,,W zdrowym ciele zdrowy duch, o tym wie już mały Zuch” wzięły udział w zajęciach, dotyczących dobrych manier. Starszaki  przypomniały, jak należy kulturalnie zachować się przy stole, aby jedzenie potraw sprawiało przyjemność. Dzieci zwracały uwagę na mycie rąk przed posiłkiem, prawidłową postawę siedzącą, unikanie  mówienia z pełnymi ustami i korzystania z serwetki.  Przedszkolaki uczyły się prawidłowego nakrywania stołu, układania talerzy i sztućców. Zdobytą wiedzę i umiejętności dzieci mogły sprawdzić w czasie przygotowywania stołu do obiadu w przedszkolu. Na zakończenie Starszaki obiecały, że będą pomagać rodzicom nakrywać stół do wspólnych posiłków w domu.

FOTOGALERIA

Nasze Przedszkole jest czynne od godz. 7.00 do godz. 17.00. Przedszkole składa się z trzech oddziałów:

Grupa I - JAGÓDKI
Dzieci 3; 4 - letnie

Grupa II - ŻABKI
Dzieci 4;5 - letnie

Grupa III - BIEDRONKI
Dzieci 5; 6 - letnie

Zapraszamy