Warsztaty przyrodnicze

Warsztaty przyrodnicze - spotkanie z sową!sowa

W dniu  23 października 2019 r., odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty edukacji przyrodniczej pt. " Spotkania z sową - przygotowanie zwierząt  do zimy" . Warsztaty przygotowała

i przeprowadziła Firma Eco2u -  Marta Pietrusiak . Zajęcia odbyły się we wszystkich grupach wiekowych.  Pani  Marta wykorzystując szereg ciekawych pomocy dydaktycznych przybliżyła dzieciom wiedzę na temat trybu życia sów w okresie jesienno - zimowym. Przedszkolaki utrwaliły wiedzę na temat ptaków, pozostających oraz migrujących w okresie jesiennym.

Wszystkie dzieci z ogromnym zaciekawieniem i aktywnością wzięły udział w warsztatach, które zakończyły się działalnością praktyczną - przedszkolaki z wykorzystaniem naturalnych materiałów takich  jak szyszki wykonywały kolorowe sowy.

Bardzo dziękujemy za ciekawe spotkanie i prosimy o następne!!!