photo2.png
photo1.png
photo3.png

 

przedszkole czernichow jpg

 SZANOWNI RODZICE !

Podajemy nr konta na który można

dokonać przelewu bankowego

za korzystanie z usług przedszkola:

64 859100070060043004620013

 

DANE DO PRZELEWU

NA RADĘ RODZICÓW:

 Ryszka Beata

 Nr konta:

85 8591 0007 0061 0438 8675 0001

 Tytuł: Imię i nazwisko dziecka, grupa

adres e mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

kaciklogo

Koronawirus - Procedury - Informacje

INTERNETOWE PRZEDSZKOLE

wrzesien

Dzisiejszych odsłon51
Ilość wszystkich odsłon316551

"MOJA ZDROWA KANAPKA"

Wyniki konkursu....

15 listopada poznaliśmy laureatów konkursu przedszkolnego ,,Moja zdrowa kanapka” zorganizowanego dla dzieci uczęszczających do  naszego przedszkola. Konkurs realizowany był  w ramach programu ,,W zdrowym ciele zdrowy duch o tym wie już mały Zuch”, którego celem głównym było promowanie zachowań prozdrowotnych wśród dzieci i dorosłych. Przedmiotem fotografii miała być zdrowa kanapka wykonana przez przedszkolaków i ich opiekunów. Na konkurs zostało zgłoszonych 20 zdjęć. Autorzy prac wykazali się ogromną kreatywnością, poczuciem humoru oraz znajomością zasad zdrowego odżywiania. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie z wyłonieniem zwycięzców, ponieważ każda kanapka zasługiwała na I miejsce! Po długich dyskusjach  przyznano I, II i III miejsce, Nagrodę Dyrektora oraz 16 wyróżnień. Na zakończenie finału konkursu dzieci zostały obdarowane nagrodami i dyplomami. Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje!!!

DSC 0279

FOTOGALERIA

 

Nasze Przedszkole jest czynne od godz. 7.00 do godz. 17.00. Przedszkole składa się z trzech oddziałów:

Grupa I - JAGÓDKI
Dzieci 3; 4 - letnie

Grupa II - ŻABKI
Dzieci 4;5 - letnie

Grupa III - BIEDRONKI
Dzieci 5; 6 - letnie

Zapraszamy