photo1.png
photo2.png
photo3.png

 

przedszkole czernichow jpg

 SZANOWNI RODZICE !

Podajemy nr konta na który można

dokonać przelewu bankowego

za korzystanie z usług przedszkola:

64 859100070060043004620013

 

DANE DO PRZELEWU

NA RADĘ RODZICÓW:

 Ryszka Beata

 Nr konta:

85 8591 0007 0061 0438 8675 0001

 Tytuł: Imię i nazwisko dziecka, grupa

adres e mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

luty

Dzisiejszych odsłon14
Ilość wszystkich odsłon280430

Piramida zdrowego żywienia

owoce  Piramida Zdrowego Żywienia i Stylu Życia

29 listopada w ramach realizowanego programu edukacyjnego ,,W zdrowym ciele zdrowy duch o tym wie już mały Zuch” w grupie dzieci najstarszych, zostały przeprowadzone zajęcia na temat zasad prawidłowego żywienia. Przedszkolaki zapoznały się z pojęciem piramidy żywienia, tworzyły jej piętra, umieszczały odpowiednie grupy produktów spożywczych. Dowiedziały się, że oprócz jedzenia zdrowych pokarmów, należy pamiętać o codziennej aktywności fizycznej, myciu zębów, piciu wody, unikaniu słodyczy, soli, przestrzeganiu zasad korzystania z urządzeń elektronicznych, itd. Na zajęciach przedszkolaki poznały aktualną ,,Piramidę Zdrowego Żywienia i Stylu Życia”, która dotyczyła dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 18 lat. Dzieci obiecały, że będą spożywały zdrowe produkty i dbały o rozwój fizyczny.

 

 

FOTOGALERIA

Nasze Przedszkole jest czynne od godz. 7.00 do godz. 17.00. Przedszkole składa się z trzech oddziałów:

Grupa I - JAGÓDKI
Dzieci 3; 4 - letnie

Grupa II - ŻABKI
Dzieci 4;5 - letnie

Grupa III - BIEDRONKI
Dzieci 5; 6 - letnie

Zapraszamy