photo1.png
photo2.png
photo3.png

 

przedszkole czernichow jpg

 SZANOWNI RODZICE !

Podajemy nr konta na który można

dokonać przelewu bankowego

za korzystanie z usług przedszkola:

64 859100070060043004620013

 

DANE DO PRZELEWU

NA RADĘ RODZICÓW:

 Ryszka Beata

 Nr konta:

85 8591 0007 0061 0438 8675 0001

 Tytuł: Imię i nazwisko dziecka, grupa

adres e mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

INTERNETOWE PRZEDSZKOLE

kwiecien

Dzisiejszych odsłon1
Ilość wszystkich odsłon295931

Smog- czyli o tym, co nam szkodzi...

smog9 grudnia w ramach projektu edukacyjnego ,,W zdrowym ciele zdrowy duch o tym wie już mały Zuch” dzieci z grupy najstarszej miały okazję pogłębić swoją wiedzę na temat ,,Smogu- czyli o tym, co nam szkodzi”. Celem głównym zajęć było uświadomienie dzieciom wpływu zanieczyszczenia środowiska na jakość życia i zdrowia człowieka. Przedszkolaki poznały przyczyny powstawania smogu i jego wpływu na nasze zdrowie i samopoczucie. Dzieci dowiedziały się, w jaki sposób należy zapobiegać zanieczyszczeniu powietrza, określały przyczyny powstawania różnego rodzaju dymów, podawały przykłady złych i prawidłowych zachowań. Przedszkolaki przypomniały o sposobach monitorowania jakości powietrza, odwoływały się do tablic informacyjnych umieszczonych w holu naszego przedszkola. Na zakończenie dzieci chętne wzięły udział w przygotowaniu plakatu na konkurs plastyczny ,,Świat zadymiony ma same złe strony” organizowany przez Czernichowski Alarm Smogowy pod patronatem Wójta Gminy Czernichów.

 

FOTOGALERIA

Nasze Przedszkole jest czynne od godz. 7.00 do godz. 17.00. Przedszkole składa się z trzech oddziałów:

Grupa I - JAGÓDKI
Dzieci 3; 4 - letnie

Grupa II - ŻABKI
Dzieci 4;5 - letnie

Grupa III - BIEDRONKI
Dzieci 5; 6 - letnie

Zapraszamy