photo1.png
photo2.png
photo3.png

 

przedszkole czernichow jpg

 SZANOWNI RODZICE !

Podajemy nr konta na który można

dokonać przelewu bankowego

za korzystanie z usług przedszkola:

64 859100070060043004620013

 

DANE DO PRZELEWU

NA RADĘ RODZICÓW:

 Ryszka Beata

 Nr konta:

85 8591 0007 0061 0438 8675 0001

 Tytuł: Imię i nazwisko dziecka, grupa

adres e mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

INTERNETOWE PRZEDSZKOLE

kwiecien

Dzisiejszych odsłon5
Ilość wszystkich odsłon295935

Wigilia 2019

bombkiPrzedszkolna Wigilia 2019!

W dniu 20 grudnia w naszym przedszkolu odbyła sie coroczna wspólna Wigilia. Przedszkolaki od kilku dni przygotowywały się na ten uroczysty dzień. Od kilku dni przypominały sobie znane kolędy i pastorałki. Dzieci wraz ze swoimi Paniami dokładnie omówiły tradycje i obrzędy świąteczne.

Wigilijne spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor odczytując świąteczne życzenia, które otrzymaliśmy od Pani Madzi Zaczyńskiej. Pani dyrektor złożyła wszystkim uczestnikom Wigilii życzenia po góralsku, następnie dzieci wraz z nauczycielami i personelem przedszkola przystąpiły do składania życzeń.

Wszyscy życzyliśmy sobie zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, wspaniałych prezentów pod choinką, wiernych i oddanych przyjaciół, dużo radości i miłości w każdej Rodzinie, czego również życzymy wszystkim Rodzicom i Sympatykom naszego przedszkola!!!

 

FOTOGALERIA

Nasze Przedszkole jest czynne od godz. 7.00 do godz. 17.00. Przedszkole składa się z trzech oddziałów:

Grupa I - JAGÓDKI
Dzieci 3; 4 - letnie

Grupa II - ŻABKI
Dzieci 4;5 - letnie

Grupa III - BIEDRONKI
Dzieci 5; 6 - letnie

Zapraszamy