photo2.png
photo1.png
photo3.png

 

przedszkole czernichow jpg

 SZANOWNI RODZICE !

Podajemy nr konta na który można

dokonać przelewu bankowego

za korzystanie z usług przedszkola:

64 859100070060043004620013

 

DANE DO PRZELEWU

NA RADĘ RODZICÓW:

 Ryszka Beata

 Nr konta:

85 8591 0007 0061 0438 8675 0001

 Tytuł: Imię i nazwisko dziecka, grupa

adres e mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

kaciklogo

Koronawirus - Procedury - Informacje

INTERNETOWE PRZEDSZKOLE

wrzesien

Dzisiejszych odsłon32
Ilość wszystkich odsłon316532

Zabawa Karnawałowa

 

dzieci balonikiZabawa karnawałowa w Przedszkolu!

           W dniu 15 stycznia 2020 r. w naszym przedszkolu jak co roku odbyła się zabawa karnawałowa. Przygotowania rozpoczęły sie kilka dni wcześniej, gdyż nasze Panie Kuchareczki upiekły dlaprzedszkolaków pyszne faworki!

     Przedszkolaki w pięknych i różnorodnych strojach rozpoczęły tańce po śniadaniu oraz po wykonaniu pamiątkowych zdjęć. Zabawa taneczna była przeplatana poczęstunkiem oraz konkursami , które dla dzieci były ciekawym i wesołym wyzwaniem. Przedszkolaki zapraszały się do wspólnej zabawy w małych i większych kółeczkach, wijących się wężach, tworząc taneczne korowody. Na zakończenie karnawałowej zabawy przedszkolaki miały okazję oglądać występ iluzjonisty prezentującego niezwykłe sztuczki, w których aktywnie uczestniczyły także dzieci.

       Magiczny pokaz wzbudził zadziwienie i ożywione dyskusje, podczas których dzieci próbowały dociec w jaki sposób robi się takie czary!!! Bawiliśmy się wspaniale!!!

 

FOTOGALERIA

Nasze Przedszkole jest czynne od godz. 7.00 do godz. 17.00. Przedszkole składa się z trzech oddziałów:

Grupa I - JAGÓDKI
Dzieci 3; 4 - letnie

Grupa II - ŻABKI
Dzieci 4;5 - letnie

Grupa III - BIEDRONKI
Dzieci 5; 6 - letnie

Zapraszamy