INTERNETOWE PRZEDSZKOLE

REKTUTACJA 2020/2021

Listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z Harmonogramem rekrutacji w dniu 23 marca 2020 r w siedzibie przedszkola ( na drzwiach głównego wejścia ) zostaną podane do publicznej wiadomości listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do Samorządowego Przedszkola w Czernichowie na 2020/2021 .

Ze względu na wyjątkowość sytuacji, w przypadkach szczególnych (np. choroby rodzica) możliwe będzie uzyskanie w/w informacji drogą telefoniczną (nr. tel 122702058), z zastrzeżeniem, że informacji tych udziela tylko Dyrektor Przedszkola.

Po ogłoszeniu w/w list – Rodzice dzieci zakwalifikowanych zobowiązani są do złożenia drogą e-mailową lub osobiście -pisemnego potwierdzenia woli uczęszczania dziecka do tutejszej placówki . Oświadczenie należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 27 marca 2020 r.

W ramach zapobiegania rozprzestrzeniania się Covit-19 – oświadczenia woli ( wzór poniżej ) należy składać na adres e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , lub osobiście w siedzibie przedszkola (do skrzynki umieszczonej na zewnątrz przedszkola).

UWAGA !

Jednocześnie informujemy, iż niezłożenie oświadczenia w stosownym terminie lub jego brak – jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu i skreśleniem dziecka z listy dzieci zakwalifikowanych

Elżbieta Galos – dyrektor przedszkola

Wzór oświadczenia :

OŚWIADCZENIE

Ja ,niżej podpisany oświadczam ,iż wyrażam wolę uczęszczania mojego dziecka ………………………………………………………………………..,

do Samorządowego Przedszkola w Czernichowie od dnia 01.09.2020r

Data :                                                              ………………………………………….

Czytelny podpis rodzica