photo1.png
photo2.png
photo3.png

 

przedszkole czernichow jpg

 SZANOWNI RODZICE !

Podajemy nr konta na który można

dokonać przelewu bankowego

za korzystanie z usług przedszkola:

64 859100070060043004620013

 

DANE DO PRZELEWU

NA RADĘ RODZICÓW:

 Ryszka Beata

 Nr konta:

85 8591 0007 0061 0438 8675 0001

 Tytuł: Imię i nazwisko dziecka, grupa

adres e mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

INTERNETOWE PRZEDSZKOLE

MARZEC

Dzisiejszych odsłon24
Ilość wszystkich odsłon286037

WAŻNE INFORMACJE

WAŻNE INFORMACJE !

na temat   KART PRACY oraz zasad działania INTERNETOWEGO PRZEDSZKOLA …

Drodzy Rodzice !

Uprzejmie informujemy, iż w najbliższym czasie w godz.9.00-14.00 można będzie odebrać z przedszkola karty pracy wydawnictwa MAC EDUKACJA do indywidualnej pracy z dziećmi oraz do zajęć z j. angielskiego. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się do przedszkola ( wejście obok kancelarii) Uzupełnianie ćwiczeń w w/w kartach są jedną z form propozycji dla Państwa w czasie zawieszenia zajęć przedszkolnych. Zabawy i propozycje ćwiczeń w nich zawarte są zgodne z podstawą programową wychowania przedszkolnego. Ćwiczenia te pozwolą utrwalić dzieciom poznane już wcześniej wiadomości; będą też formą uzupełniania w warunkach domowych ćwiczeń i zabaw zaproponowanych przez Nauczycieli naszego przedszkola, w specjalnie stworzonej w tym celu zakładce pt.,, Internetowe Przedszkole".  ,,Internetowe Przedszkole ‘’ – to nasza odpowiedź na zaistniałą sytuację; to także...

wyraz naszej troski o rozwój naszych Przedszkolaków. Propozycje zabaw i zajęć z dziećmi organizowanych w warunkach domowych, będą opracowywane przez nauczycieli systemem tygodniowym, zgodnie z ustalonymi tematami kompleksowymi. Będą one dostosowane do wieku dzieci ,ich możliwości rozwojowych, a także uwzględnią możliwości ich realizacji w domu. W zakładce będą też na bieżąco podawane i uaktualniane przez nauczycieli informacje na temat możliwości skorzystania z innych źródeł edukacji przedszkolnej ,tj. publikacji rekomendowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, a także ogólnodostępnych internetowych pakietów edukacyjnych oraz programów telewizyjnych.

Szanowni Państwo !

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, iż obecna sytuacja jest sytuacją wyjątkową , gdzie najważniejszą sprawą jest troska o nasze zdrowie i zdrowie naszych najbliższych ! Dlatego prosimy naszą propozycję potraktować z dużą rezerwą jako formę dobrowolną, z uwzględnieniem możliwości psychofizycznych dzieci i ich zainteresowań , a także Państwa możliwości czasowych i organizacyjnych.

                                                                                                  Z wyrazami szacunku

                                                                                               i życzeniami zdrowia dla Państwa oraz Państwa Najbliższych

                                                                                                                                                 Elżbieta Galos – dyrektor

                                                                                                                                          Samorządowego Przedszkola w Czernichowie

Podstawa prawna

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 

Nasze Przedszkole jest czynne od godz. 7.00 do godz. 17.00. Przedszkole składa się z trzech oddziałów:

Grupa I - JAGÓDKI
Dzieci 3; 4 - letnie

Grupa II - ŻABKI
Dzieci 4;5 - letnie

Grupa III - BIEDRONKI
Dzieci 5; 6 - letnie

Zapraszamy