photo2.png
photo1.png
photo3.png

 

przedszkole czernichow jpg

 SZANOWNI RODZICE !

Podajemy nr konta na który można

dokonać przelewu bankowego

za korzystanie z usług przedszkola:

64 859100070060043004620013

 

DANE DO PRZELEWU

NA RADĘ RODZICÓW:

 Ryszka Beata

 Nr konta:

85 8591 0007 0061 0438 8675 0001

 Tytuł: Imię i nazwisko dziecka, grupa

adres e mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przedszkolne Nowinki

kaciklogo

Koronawirus - Procedury - Informacje

INTERNETOWE PRZEDSZKOLE

listopad

Dzisiejszych odsłon111
Ilość wszystkich odsłon333061

PASOWANIA NADSZEDŁ CZAS...

dyplom

 

W dniu 14 października w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Z każdej grupy przedszkolnej nowo przyjęte dzieci pokazały, że są gotowe zostać prawdziwymi przedszkolnymi Zuchami. W części artystycznej recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Dzieci udowodniły, że będąc w przedszkolu miło spędzają czas, poznają otaczający świat i stają się bardziej samodzielne. Po występach artystycznych nadszedł czas pasowania. W obecności Nauczycieli i kolegów, dzieci ślubowały być wspaniałymi i grzecznymi Przedszkolakami. Następnie przeszły przez bramę symbolizującą ,,Bramy Przedszkola” i zostały pasowane przez Wychowawczynie wielką kredką. Mimo wielu obaw i emocji wszystkie dzieci zostały włączone w poczet Przedszkolaków Samorządowego Przedszkola w Czernichowie. Na zakończenie każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i upominek. Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem ufundowanym przez Radę Rodziców.

 

FOTOGALERIA

 

 

 

Nasze Przedszkole jest czynne od godz. 7.00 do godz. 17.00. Przedszkole składa się z trzech oddziałów:

Grupa I - JAGÓDKI
Dzieci 3; 4 - letnie

Grupa II - ŻABKI
Dzieci 4;5 - letnie

Grupa III - BIEDRONKI
Dzieci 5; 6 - letnie

Zapraszamy