Przedszkolne Nowinki

INTERNETOWE PRZEDSZKOLE

"POD BIAŁO- CZERWONĄ"

bialo czerwona lider kampani Copy Easy Resize.com2

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do projektu "Pod biało- czerwoną" realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w całej Polsce, w tym w naszej Gminie.

Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu i osiągną odpowiednią liczbę głosów poparcia online. To przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod naszą flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o Bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku.

Dlatego też chcielibyśmy, aby nasza Gmina Czernichów również stała się częścią tego wielkiego historycznego przedsięwzięcia. Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online tutaj wskazując naszą Gminę.
W przypadku naszej Gminy wymagana liczba głosów poparcia wynosi 100. Jeśli do 11 listopada 2020 roku zbierzemy taką liczbę głosów poparcia online, maszt z biało- czerwoną flagą stanie w naszej Gminie.
Szczegółowe informacje można znaleźć: https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/

Dodatkowo, w trzech gminach, które na dzień 11.11.2020 na godz. 23:59 osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, Organizatorzy (Kancelaria Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwo Cyfryzacji) przewidują udział Prezesa Rady Ministrów
Mateusza Morawieckiego w uroczystości podniesienia flagi na maszt. W związku z tym zachęcamy do oddawania głosów poparcia online i poinformowania o akcji rodzinę i znajomych. Jeden mieszkaniec naszej Gminy ma dokładnie jeden głos.

Działajmy wspólnie pod biało- czerwoną flagą!

ODDAJ GŁOS!